Nadruki na tworzywach sztucznych - oszczędne drukarki

Drukarki dla przemysłu marki Hitachi – nadruki na tworzywach sztucznych

Drukarki oferowane przez firmę Hitmark znajdują zastosowanie w przemyśle tworzyw sztucznych (ekstruzja). Urządzenia te doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach produkcyjnych, trwale i czytelnie znakując nietypowe podłoża. Nadruki na tworzywach sztucznych wykonane drukarkami marki Hitachi cechują się nie tylko trwałością, czytelnością, ale też estetyką. W zależności od miejsca pracy drukarki zmieniają się warunki otoczenia - temperatura pracy może być niska lub wysoka, może występować duża wilgotność lub zapylenie, jednak nie zważając na warunki druku - napis, kod kreskowy, logo firmy czy inny rodzaj nadruku na tworzywie sztucznym jest trwały. Dobór odpowiedniego atramentu dla danej aplikacji i jego testy wykluczają ewentualne problemy ze ścieralnością i nietrzymaniem się nadruku ze względu na brak odporności na szkodliwe czynniki zewnętrzne, typu: wilgoć, wysoka temperatura, zbyt długi czas schnięcia.

Oszczędne drukarki marki Hitachi (niskie koszty eksploatacji) są urządzeniami bezawaryjnymi. Dodatkowo nie wymagają częstej konserwacji, a tym samym zbędnego zaangażowania pracownika firmy, czy też serwisu Hitmark. Ich solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości komponenty pozwalają na ciągłość pracy bez zbędnych przestojów minimalizując tym samym koszty. Zatem oszczędne drukarki Hitachi są jednymi z najlepszych urządzeń służących do druku na tworzywach sztucznych dostępnych na rynku.

Podsumowując: zastosowanie drukarek oferowanych przez Hitmark pozwoli zminimalizować koszty oraz czas przestojów produkcyjnych do minimum. Bogate doświadczenie, wysoka jakość maszyn oraz precyzyjne nadruki pozwalają nam wierzyć, że każda firma korzystająca z oferowanych przez nas produktów będzie w pełni zadowolona.

 

 

Hitachi