Drukarki dla przemysłu spożywczego - nadruki na opakowaniach

 

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI • ELIMINACJA PRZESTOJÓW LINII • PRODUKTYWNOŚĆ

W przemyśle spożywczym liczą się niskie koszty eksploatacji drukarek jak również produktywność rozumiana przez eliminację przestojów linii produkcyjnych, co gwarantują rozwiązania zastosowane przez Hitachi.

Nasza elastyczność, indywidualne podejście do potrzeb klienta i zdobyte doświadczenie pozwalają nam na stworzenie kompleksowej oferty współpracy. Zaczynając od dostarczenia drukarki do przemysłu spożywczego, poprzez niezawodny serwis i konserwację urządzania,  po wdrażanie zaawansowanych oprogramowań i aplikacji.

KODY LOTERYJNE • INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA • EFEKTYWNOŚĆ

Należy pamiętać, że dzisiejszy przemysł spożywczy nie ogranicza się jedynie do czytelnego i trwałego znakowania produktu. Drukarki do przemysłu spożywczego wykorzystywane są coraz częściej w ramach marketingu. Znana rozpoznawalna marka i estetyczne, przyciągające uwagę opakowanie to dziś za mało, aby osiągnąć zadowalający poziom sprzedaży. Współczesny konsument potrzebuje czegoś więcej, aby podjąć decyzję zakupową zgodną z oczekiwaniami producenta. Nadruki na opakowaniach przestały zatem spełniać wyłącznie funkcję informatora dotyczącego terminu przydatności do spożycia, ale zaczęły wciągać konsumenta w świat zabawy przybierając formę, np. kodów loteryjnych.

Jak widać na proces decyzyjny klienta można wpływać również prostymi zabiegami opierającymi się na budowaniu wzajemnych relacji wspierających obustronną aktywność. Oprócz tradycyjnych kampanii reklamowych, skutecznym ruchem może się okazać organizacja wspomnianej loterii, konkursów, czy rozbudowanych programów lojalnościowych, w których wykorzystuje się nadruki na opakowaniach spożywczych.

Mimo wszystko naszym podstawowym celem jest dostarczenie innowacyjnych rozwiązań umożliwiających efektywną produkcję, wysoki stopień bezawaryjności, a także trwałość i najwyższą jakość znakowania.

 

 

Hitachi