Roboty przemysłowe

Innowacyjne podejście

Inteligentna automatyzacja nie tylko buduje wizerunek firmy jako innowacyjnego oraz pewnego partnera biznesowego ale wymiernie wpływa na jego szybszy rozwój. Pomagamy wdrażać rozwiązania robotyki, które są również dostępne dla małych i średnich firm. Jako sprawdzony i ceniony partner Hitachi, wykorzystujemy nasze doświadczenie do robotyzacji procesów przemysłowych.

Oferujemy nowe podejście w konfiguracji systemów zrobotyzowanych poprzez zastosowanie modułów zapewniających elastyczność i łatwe dostosowywanie robota do zmiennych wymagań Klientów. Swoboda konfiguracji umożliwia wolność wyboru konkretnych rozwiązań, począwszy od pakowania produktów jednostkowych, miksowania zestawów na paletyzacji kończąc. Nasze innowacyjne podejście sprawia, że robotyzacja maksymalnie wykorzystuje potencjał linii produkcyjnych.

Niezawodność, precyzja i doświadczenie FANUC

Automatyzacja z wykorzystaniem robotów FANUC oferuje wzrost produktywności linii produkcyjnych dzięki precyzji, wydajności oraz powtarzalności procesów. Ponad 60 lat i ponad 400 000 wdrożonych robotów przemysłowych umożliwiło firmie FANUC osiągnięcie pozycji światowego lidera. Dzięki połączeniu wiedzy zespołu profesjonalistów z doświadczeniem w automatyzacji procesów produkcyjnych, FANUC jest tak często spotykany w przestrzeni przemysłowej. Mamy świadomość, że podjęcie decyzji o wdrożeniu robotów to z reguły przełomowy i bardzo istotny krok w rozwoju potencjału produkcyjnego Klientów.

 

"Powtarzalność robota, 
to maksymalna niedokładność w najmniej sprzyjających warunkach,
w jakich robot może pracować."

 

• Bezpłatne testy •

Zakup zrobotyzowanego systemu poprzedzamy możliwością dwutygodniowych bezpłatnych testów na linii produkcyjnej Klienta. Doświadczenie korzyści z w pełni wdrożonego systemu w realnych warunkach produkcyjnych, idealnie dopełnia decyzję o wyborze rozwiązań FANUC.

Zrobotyzowane stanowisko pakowania i miksowania

Miksowanie produktów w opakowaniu zbiorczym to dziś standard narzucany przez duże sieci handlowe. Nasze zrobotyzowane modułowe stanowiska pakownia zapewniają nie tylko powtarzalność ruchów, ale dzięki możliwości dowolnego przezbrajania na coraz to inne linie oferujemy swobodę konfiguracji, co w konsekwencji uelastycznia możliwości produkcyjne. Wartością dodaną jest elastyczność i zwiększona wydajność pakowania. Użytkownik zyskuje zmniejszenie zarówno kosztów operacyjnych jak i przestojów przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności.

Stanowisko do pakowania produktów można w łatwy sposób zaimplementować do linii produkcyjnej. Obsługuje ono nierozłożone jak i złożone kartony. Zapewnia możliwość pakowania tego samego produktu jak i miksowania w różnych wariantach. Uzupełnieniem procesu pakowania jest znakowanie produktów jednostkowych tuż przed spakowaniem do kartonu zbiorczego a następnie oznakowanie kartonu danymi logistycznymi.

Paletyzacja jako zrobotyzowane stanowisko załadunku palet

Korzyści płynące z paletyzacji są wymierne i mierzalne, gdyż robot zapewnia powtarzalność ruchów, podnosi jakość układania oraz zwiększa wydajność. Spersonalizowane stanowisko umożliwia szeroki zakres zastosowań, począwszy od ręcznego podawania i odbierania palet aż po stanowisko w pełni zautomatyzowane (podawanie palet z zasobnika wraz z owijaniem w folię).

Hitachi