Dystrybutor drukarek przemysłowych Hitachi - sprzedaż i wynajem

Od początku działalności firmy jako dystrybutor drukarek Hitachi jesteśmy związany z japońskim koncernem i specjalizujemy się w dziedzinie dostarczania (sprzedaż lub wynajem) i serwisowania drukarek ink-jet. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych i serwisu dla tych urządzeń.

Wyjątkowa precyzja i sprawność urządzeń produkowanych w Japonii umożliwia nam oferowanie 5-letniej gwarancji, standardowo do każdej drukarki ink-jet.
Specjalizacja w dziedzinie znakowania atramentowego umożliwiła nam doskonałe poznanie technologii i aplikacji, co przekłada się na umiejętność dobierania optymalnych rozwiązań dla naszych klientów, którzy mogą wybrać dogodną dla siebie opcję nabycia urządzenia znakującego - zakup lub wynajem.

Japońska marka, elastyczność, szybkość reakcji oraz wyjątkowe cechy samych urządzeń spowodowały, że od 2006 roku jako wyłączny dystrybutor drukarek Hitachi staliśmy się jednym z wiodących dostawców tego typu maszyn. Sprzedaż ponad 2 500 urządzeń była możliwa dzięki sumiennemu przestrzeganiu rygorystycznych zasad stanowiących fundament misji i wizji naszej firmy.
Jako lider polskiego rynku przemysłowych urządzeń znakujących spotykamy się z ciekawymi wyzwaniami, wynikającymi ze zróżnicowanych warunków środowiskowych, mnogości produktów, rodzajów opakowań jak i prędkości linii produkcyjnych. Daje nam to możliwość do ciągłego rozwijania swoich możliwości i udowadniania klientom, że jesteśmy pionierem w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań w zakresie znakowania.

W 2015r. wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku rozpoczęliśmy współpracę z francuską firmą Tiflex. Jako dystrybutor drukarek przemysłowych Tiflex w technologii Hi-Res, uzupełniliśmy swoją ofertę o urządzenia umożliwiające druk w wysokiej rozdzielczości, które służą do znakowania opakowań zbiorczych, wymagających nanoszenia wielu złożonych informacji oraz zaawansowanych grafik.
Jako wyłączny dystrybutor drukarek Hitachi oraz Tiflex oferujemy naszym klientom indywidualny dobór typu znakowania potwierdzony bezpłatnymi testami na liniach produkcyjnych.
Nasza unikatowość przejawia się przede wszystkim w chęci podejmowania najtrudniejszych wyzwań, pomysłowości, elastyczności, zaangażowaniu jak również dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu (sprzedaż lub wynajem).

Wśród naszych Klientów znajduje się wiele zakładów produkcyjnych szczególnie ceniących sobie wysoki stopień niezawodności, a zarazem najniższe koszty całkowitej eksploatacji urządzeń.


Jako dystrybutor drukarek przemysłowych oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę w zakresie:tl_files/Bannery/HITACHI.png

  • sprzedaży drukarek,
  • najmu drukarek,
  • wykonania dodatkowych i opcjonalnych urządzeń,
  • wykonania specjalnego oprogramowania,
  • kompleksowych rozwiązań od wykonania po wdrożenie projektu,
  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego drukarek,
  • szkoleń z obsługi i eksploatacji.
Hitachi