Drukarka atramentowa Hitachi: nadruki na pojemnikach i kartonach

Drukarka atramentowa dopasowana do Twoich potrzeb 

Głowica drukująca

Unowocześniona drukarka Hitachi serii UX D160W z ergonomicznie zaprojektowaną głowicą drukującą jest znakomicie przystosowana do drukowania na opakowaniach zbiorczych, takich jak: kartony, puszki, saszetki, butelki, itp. Nasza najnowsza technologia pozwala na druk nawet do 6 linii oraz bardzo szybki druk 1 linii w doskonałej jakości, dzięki czemu nadruki na pojemnikach są czytelne, estetyczne i przede wszystkim trwałe.  

Drukarka Hitachi seria UX D160W:
  • Ergonomiczna głowica
  • Precyzyjne i trwałe nadruki na pojemnikach
  • Czytelne i estetyczne nadruki na kartonach
  • Druk do 6 linii
  • Wysoka prędkość druku 1 linii

Zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach zewnętrznych

Obudowa ze stali nierdzewnej o podwyższonym stopniu szczelności (IP65) umożliwia mycie urządzenia pod ciśnieniem oraz z użyciem detergentów przemysłowych, co pozwala na spełnienie wymogów ochrony środowiska i higieny na hali produkcyjnej. Dzięki zastosowanej obudowie, drukarka atramentowa serii UX może być z powodzeniem stosowana w przemyśle mięsnym oraz mleczarskim. Nadruki na kartony, butelki, opakowania foliowe i inne nanosi się po to, aby wskazać konsumentom, m. in. datę i godzinę produkcji, datę przydatności do spożycia, numer serii, ale także np. kody promocyjne jako kluczowy element loterii, konkursów, czy rozbudowanych programów lojalnościowych oferujących atrakcyjne nagrody. 

Niezawodna

Produkty Hitachi znane są z niezawodności, nawet w niekorzystnych warunkach produkcyjnych. Wszystkie elementy kluczowe dla funkcjonalności drukarki, produkowane są przez Hitachi, co wpływa na jej wysoką jakość, bezawaryjność oraz najlepszy stosunek wartości do ceny produktu. Drukarka atramentowa Hitachi pozwala precyzyjnie nanosić nadruk bezpośrednio na skorupki jaj, opakowania zbiorcze przetworów mlecznych, konserwowych, mięsnych, mrożonych, a także na opakowania słodyczy, produktów sypkich (sól, cukier, mąka, kasza) i innych.

Jak widać branża spożywcza daje wiele możliwości do zastosowania drukarek przemysłowych, które doskonalone sobie radzą również w branży farmaceutycznej, chemicznej, kosmetycznej, rozlewniczej, a nawet w znakowaniu ekstruzji, tworzyw sztucznych, czy materiałów  budowlanych.

Model UX Pigmenttl_files/FOTO DRUKAREK/UX-D160W/UX_P_Eng_White_open_.jpg

✓ wysoki współczynnik kontrastu na ciemnych podłożach
✓ unowocześniony system mieszania atramentu pigmentowego
✓ niezawodny układ hydrauliczny
✓ nadruk do 6 wierszy
✓ średnica dyszy 65 μm

Model UX HiSpeed

✓ intuicyjny interfejs użytkownika
✓ system wymiany zasobników „Clean & Easy”
✓ łatwy start po długiej przerwie, pełne automatyczne mycie
✓ uniwersalna i trwała głowica drukująca, zapewniająca stabilną pracę drukarki
✓ średnica dyszy 55 μm
✓ nadruk do 4 wierszy
✓ prędkość powyżej 10 m/s

Model UX Dwudyszowy

Kształt głowicy drukującej jest dopasowany do potrzeb linii produkcyjnych

✓ Unowocześniona, ergonomicznie zaprojektowana głowica drukująca jest przygotowana do znakowania wymagających powierzchni. Dzięki zmianie kształtu końcówki (ścięte boki) jest w stanie maksymalnie zbliżyć się do znakowanego produktu, uzyskując lepszą jakość nadruku

Zwiększenie trwałości głowicy dzięki wykończeniu chromowanym niklem (Ni-Cr Plating)

✓ Głowica drukująca UX-Series wykończona jest dodatkowo chromowanym niklem, dzięki czemu zyskuje wyjątkową odporność na korozję i większą żywotność nawet w wymagającym środowisku pracy.

Nadruk do 8 linii

✓ Nowa głowica UX może drukować teraz nawet do ośmiu wierszy tekstu poprzez zastosowanie innowacyjnego systemu podwójnej dyszy. Dodatkowy system kontroli druku umożliwia bezproblemowe drukowanie jednocześnie wielu linii przy zachowaniu dużej prędkości, zapewniając najwyższą jakość wydruku. Użycie dwóch dysz w jednej głowicy podwaja również prędkość znakowania, którą można zaobserwować na wymagającej linii produkcyjnej.

Wysokość nadruku do 64 kropek

✓ Seria UX z podwójną dyszą idealnie sprawdza się w znakowaniu opakowań wtórnych. Dzięki tej możliwości skomplikowane logotypy i teksty można łatwo edytować.

 

 

Zachęcamy do pobrania aktualnych broszur:

application/pdf Hitachi InkJet UX-D160W (1.4 MB)
Hitachi